Bartosz Siekacz

ZAŁOŻYCIEL I CEO KANCELARII

E-MAIL
office@siekacz.pl

Profil zawodowy

SPECJALIZACJE

zmiany organizacyjno-prawne, prawo spółek, prawo autorskie, negocjacje, zarządzanie projektami, zarządzanie procesami, corporate governance, prawo gospodarcze i podatkowe

WYKSZTAŁCENIE

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

DOŚWIADCZENIE

W trakcie kilkunastoletniej pracy (ostatnie 7 lat zarządzając pracami Kancelarii) kompleksowo przeprowadził i koordynował wiele zaawansowanych procesów i projektów obejmujących: zmiany organizacyjno-prawne, przekształcenia, aporty przedsiębiorstw, nabycie akcji i udziałów spółek, nabycie przedsiębiorstw, due diligence, wyceny spółek i przedsiębiorstw. W zarządzaniu usługami i projektami wykorzystuje elementy metod opartych na podejściu Agile. Na codzień wspiera Klientów w bieżących wyzwaniach (takich jak negocjacje kontraktów handlowych) oraz problemach (takich jak zarządzanie sporami). Wspiera rozwój zespołów i przedstawicieli kadry zarządzającej Klientów metodą coachingową. Prowadzi działalność społeczną jako członek zarządu Stowarzyszenia Wielkopolan Bona Fide.

JĘZYKI

polski, angielski

https://siekacz.pl/wp-content/uploads/2020/06/logo-siekacz-white-alterante.png
ul. Zwierzyniecka 3 (2 poziom, biuro nr 12) 60-813 Poznań
+48 539 922 468
office@siekacz.pl

Obserwuj nas:

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie treści bez zgody zabronione.

Copyright © Customate & Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz 2021