Poznaj opinie innychZ wieloletnim doświadczeniem w branży oferujemy nieporównywalną opiekę i zaufanie podczas spraw prawnych

Odpowiadamy na najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów zapewniając im kompleksową opiekę prawną oraz pełne zaufanie i poufność. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości usług prawnych, co potwierdzają liczne pozytywne opinie od przzedsiębiorców, którzy zdecydowali się na współpracę z nami.

AN-KOR ANTYKOROZJA SP. Z O. O.

Nasza firma z Kancelarią Radcy Prawnego Bartosza Siekacza współpracuje już od 5
lat. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi na rzecz naszego biznesu. W okresie naszej współpracy kancelaria wdrożyła system obejmujący tworzenie umów i ich negocjowanie. Kancelaria Bartosz Siekacz wdrożyła również w naszej firmie nowatorski system zarządzania który znacząco ułatwił i usprawnił przepływ informacji i dokumentacji. Przez cały ten czas kancelaria świadczy usługi na wysokim poziomie, a pracowników kancelarii cechuje pełen profesjonalizm.
Tomasz Majewski

Prezes Zarządu

06 ______ CO MÓWIĄ O NAS?MARBACH POLSKA SP. Z O. O.

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz przeprowadziła dla naszej firmy kompleksową transakcję nabycia udziałów spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Działania kancelarii obejmowały także operację połączenia nabytej spółki z naszą polską spółką i utworzenia oddziału tej spółki w Wysogotowie. Transakcja przebiegła w sposób bardzo szybki i sprawny. Kancelaria wzięła pełną odpowiedzialność za proces i wywiązała się z umowy w 100%.
Pavol KUNŠTÁR

Wiceprezes Zarządu