CZYM ZAJMUJE SIĘ NASZA KANCELARIA?Gdzie biznes spotyka prawo.

Prawniczy zmysł Twojego biznesu.
Bieżąca obsługa<strong> prawna i pomoc prawna</strong> dla biznesu

Bieżąca obsługa prawna i pomoc prawna dla biznesu

Nasz model biznesowy opiera się na budowaniu trwałych relacji z naszymi klientami w oparciu o wspólne podejście i doświadczenia. Tego rodzaju relacje z klientami rozwijamy właśnie w ramach bieżącej obsługi prawnej ich przedsiębiorstw.
M&A Fuzje i przejęcia. <strong>Przekształcenia, zmiany organizacyjno-prawne,</strong> zakładanie spółek

M&A Fuzje i przejęcia. Przekształcenia, zmiany organizacyjno-prawne, zakładanie spółek

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu fuzji i przejęć, przy czym nasze wsparcie adresowane jest zarówno dla strony przejmowanej jak i strony przejmującej. Przedsięwzięcia takie realizujemy w ramach struktury projektowej.
IP Prawo<strong> własności intelektualnej</strong>

IP Prawo własności intelektualnej

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie własności intelektualnej w czterech głównych obszarach: zarządzanie ochroną praw własności intelektualnej, pomoc prawna przy naruszeniu praw własności intelektualnej, skomercjalizowanie praw własności intelektualnej, bezpieczne nabywanie praw własności intelektualnej. Zagadnienia te obejmują również ochronę dóbr osobistych oraz ochronę know-how.
Spory i <strong>postępowania sądowe,</strong> windykacja należności w Polsce

Spory i postępowania sądowe, windykacja należności w Polsce

Mamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną wiedzę, która pozwala nam skutecznie wspierać naszych Klientów w sytuacjach konfliktowych.
<strong>E-commerce,</strong> prawo dotyczące oprogramowania.

E-commerce, prawo dotyczące oprogramowania.

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę firm, których działalność koncentruje się na obecności w Internecie i świadczeniu usług w przestrzeni wirtualnej albo firm, w których podstawowym narzędziem biznesowym jest software.